تبلیغات
حوزه علمیه نبی اکرم (صلی الله علیه و آله)

حوزه علمیه نبی اکرم (صلی الله علیه و آله)
سایت مراجع عظام

 امام خمینی (رحمة الله علیه)
اااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
 آیت الله سید علی خامنه ای (مد ظله العالی)
اااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
 آیت الله جواد تبریزی (رحمة الله علیه)
اااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
 آیت الله محمد تقی بهجت (رحمة الله علیه‌)
اااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
 آیت الله نوری همدانی (مد ظله العالی‌)
اااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
 آیت الله  سید صادق شیرازی (مد ظله العالی)
اااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
 آیت الله لطف الله صافی (مد ظله العالی‌)
اااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
 آیت الله ناصر مکارم شیرازی (مد ظله العالی‌)
اااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
 آیت الله فاضل لنکرانی (رحمة الله علیه)
اااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
 آیت الله سید علی سیستانی (مد ظله العالی)
اااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
 آیت الله وحید خراسانی (مد ظله العالی ‌)
اااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
 آیت الله جوادی آملی (مد ظله العالی ‌)
اااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
 آیت الله جعفر سبحانی (مد ظله العالی)

جهت دریافت كد لوگوی مراجع كلیك كنید
خبرگزاری فارس:در روز راهپیمایی با شکوه ملت ایران در سی و سومین بزرگداشت پیروزی انقلاب اسلامی رسانه های کشورهای غربی به انعکاس این حضور حماسی مردم ایران پرداختند که انعکاس این حماسه از سوی رسانه های غربی اغلب با سانسور و یا تحریف روبه رو شد و برخی از رسانه ها نیز به ناچار بر حقانیت ملت ایران گواهی دادند.
به ادامه مطلب مراجعه کنید

به گزارش فارس، در روز راهپیمایی با شکوه ملت ایران در سی و سومین بزرگداشت پیروزی انقلاب اسلامی رسانه های کشورهای غربی به انعکاس این حضور حماسی مردم ایران پرداختند که انعکاس این حماسه از سوی رسانه های غربی اغلب با سانسور و یا تحریف روبه رو شد و برخی از رسانه ها نیز به ناچار بر حقانیت ملت ایران گواهی دادند.

 

*دیلی تلگراف: مردم در سراسر ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت کردند

 

روزنامه دیلی تلگراف انگلیس نیز با انعکاس راهپیمایی مردم ایران در سی و سومین سال پیروزی انقلاب اسلامی، محور گزارش خود را بر سخنان رئیس جمهور قرار داد.

این روزنامه همانند اکثر رسانه‌های غربی، آن را حضور ده‌ها هزار نفری مردم در جشن پیروزی انقلاب خواند. این روزنامه در ادامه گزارش خود سخنان محمود احمدی نژاد در مورد دستاوردهای جدید هسته‌ای را منعکس کرد.

این روزنامه همچنین با اشاره به بالاگرفتن تنش‌ها میان ایران و کشورهای غربی بر سر برنامه هسته‌ای ایران در ماه‌های اخیر نوشت: مردم ایران در این راهپیمایی شعارهای مرگ بر اسرائیل و آمریکا سرمی‌دادند.

 

*جروزالم پست: مردم  ایران با در دست داشتن تصاویر رهبر ایران، شعار مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا سر دادند

 

روزنامه صهیونیستی جروزالم پست با اشاره به سخنرانی رئیس جمهور در جمع راهپیمایان و پوشش سخنان وی در مورد فناوری هسته‌ای، به انعکاس راهپیمایی گسترده مردم ایران پرداخت.

این روزنامه صهیونستی با در حاشیه قرار دادن حضور میلیونی مردم در سی و سومین سال پیروزی انقلاب اسلامی، صحبت‌های رئیس جمهور درباره دستاوردهای جدید هسته‌ای را پوشش داد.

جروزالم پست در ادامه گزارش خود از مراسم ۲۲ بهمن در تهران، اذعان داشت که مردم با در دست داشتن تصاویر رهبر ایران، شعار مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا سر دادند.

صحبت‌های اسماعیل هنیه در مورد به رسمیت نشناختن اسرائیل نیز از دیگر محورهای مورد توجه این روزنامه صهیونیستی در بازتاب مراسم سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران بود.

 

* بی‌بی‌سی با رها کردن متن به حاشیه پرداخت

 

شبکه خبری دولتی انگلیس "بی‌بی‌سی" در خبری کوتاه در زمینه پوشش راهپیمایی ۲۲ بهمن اعلام کرد که تلویزیون دولتی ایران در حال پخش تصاویری از حضور ده‌ها هزار نفر از حامیان دولت ایران است که در سراسر این کشور به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب در اسلامی در ایران راهپیمایی کرده‌اند.

بر اساس این گزارش، این شبکه خبری بدون اشاره به حضور میلیونی مردم در راهپیمایی سی‌و سومین سالگرد انقلاب اسلامی افزود که در این تصاویر ماکتی از هواپیمای بدون سرنشین آمریکا در ابعاد واقعی دیده می‌شود که در میدان آزادی تهران به نمایش درآمده است. این هواپیما در ماه دسامبر گذشته در مرز با افغانستان به دست ایران افتاد.

 

* هاآرتص: مردم ایران در راهپیمایی امروز تصاویر رهبر ایران را حمل می کردند

 

روزنامه صهیونیستی "هاآرتص" در پوشش خبر راهپیمایی امروز مردم ایران به مناسبت سی و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران به پوشش بخش های از سخنان "محمود احمدی نژاد" رئیس جمهور ایران پرداخت.

هاآرتص نوشت که احمدی نژاد اعلام کرده است که کشورش به زودی دستاوردهای بسیار مهمی را در زمینه هسته ای اعلام خواهد کرد.

این روزنامه صهیونیستی نوشت که رئیس جمهور ایران در مراسم سی و سومین سالگرد انقلاب ایران سخنرانی می کرد و ده ها هزار نفر از ایرانیان در این راهپیمایی سراسری مشارکت کردند.

بر اساس گزارش هاآرتص، تظاهرات کنندگان پرچم های ایران و تصاویر "آیت الله علی خامنه ای" رهبر ایران را حمل می کردند و فریاد "مرگ بر اسرائیل" و "مرگ بر آمریکا" سر می دادند.

هاآرتص در ادامه به انتشار بخش هایی از سخنان رئیس جمهور ایران پرداخت و در پایان نوشت که تنش ها میان ایران و غرب درباره فعالیت های هسته ای در هفته های اخیر افزایش یافته است و آمریکا و متحدان غربی اش تحریم های جدیدی را علیه ایران تحمیل کرده تا این کشور را مجبور به بازگشت به میز مذاکرات کنند.

 

*یونایتدپرس: جشن سالروز پیروزی انقلاب ایران با حضور میلیون‌ها ایرانی برگزار شد

 

خبرگزاری یونایتدپرس در بخش عربی خود، بر خلاف خبرگزاری رویترز، به حضور گسترده مردم در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران (22 بهمن ۱۳۹۰) اذعان کرد.

این خبرگزاری در بخش انگلیسی خود هنوز هیچ خبری درباره حضور گسترده مردم ایران در سالروز انقلاب منتشر نکرده است.

یونایتدپرس اینترنشنال در بخش عربی خود نوشت: امروز شنبه جشن‌های سی‌و سومن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران در سال ۱۹۷۹ بر نظام شاه، با مشارکت میلیون‌ها ایرانی در شهرهای متعدد بخصوص در تهران برگزار شد.

این خبرگزاری افزود: رسانه‌های ایرانی اعلام کردند که میلیون‌ها ایرانی در شهرهای مختلف این کشور برای مشارکت در راهپیمایی به خیابان‌ها آمدند و صدها هزار نفر در میدان آزادی در تهران برای شنیدن سخنرانی محمود احمد‌ی‌نژاد گرد هم آمدند.

به نوشته این خبرگزاری، اسماعیل هنیه نخست وزیر دولت منتخب فلسطین که روز جمعه وارد تهران شده بود، نیز به همراه محمد رضا رحیمی معاون اول رئیس جمهور در این جشن‌ها حضور پیدا کردند.

در همین حال، خبرگزاری انگلیسی رویترز حضور میلیونی مردم ایران در راهپیمایی سی و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران را نادیده گرفت و فقط به پوشش بخش هسته ای سخنرانی رئیس جمهور ایران بسنده کرد.

 

*خبرگزاری فرانسه حضور میلیونی مردم در راهپیمایی تهران را ۳۰هزار نفر اعلام کرد!

 

خبرگزاری فرانسه طی خبری نوشت که ایرانی ها روز شنبه که برخی از آنها تابلوهایی در دست داشتند که بر روی آن نوشته بود "مرگ بر آمریکا" و "مرگ بر اسرائیل" سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در سال 1979 را با راهپیمایی گسترده و سخنرانی محمود احمدی نژاد بزرگ داشتند.

این خبرگزاری غربی نوشت که ده ها هزار نفر در شهرهای مختلف ایران در هوایی زمستانی به راهپیمایی پرداختند.

خبرگزاری فرانسه نوشت: نقطه مرکزی تظاهرات در تهران بود، جایی که احمدی نژاد برای مردمی که جمعیت آنها حدود 30 هزار نفر بودند سخنرانی کرد.

این خبرگزاری غربی ادامه داد: در اقدامی بر خلاف سال های گذشته، "اسماعیل هنیه" نخست وزیر مردمی در غره به ایراد سخنرانی پرداخت و طی این سخنرانی تاکید کرد که حماس هرگز اسرائیل را برسمیت نمی شناسد.

 

*مردم ایران در راهپیمایی 22بهمن شعارهای ضد آمریکایی و ضد اسرائیلی سر دادند

 

خبرگزاری چینی "شینهوا" طی خبری نوشت که صدها هزار ایرانی با حمل پرچم ایران و نشان هایی در حمایت از نظام اسلامی، سی و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را جشن گرفتند.

شینهوا نوشت که تلویزیون ملی ایران مردم را در تهران پایتخت ایران و دیگر شهرها نشان می داد که مملو از جمعیت بودند و تصاویر بنیانگذار جمهوری اسلامی "آیت الله سید روح الله موسوی خمینی" و جانشین وی، "آیت الله سید علی خامنه ای" را در دست داشتند.

این خبرگزاری چینی نوشت: جمعیت شعارهای ضد آمریکایی و ضد اسرائیلی سر می دادند و مردم در سرتاسر میدان آزادی و مناطق اطراف آن دیده می شوند.

 

*خبرگزاری آمریکایی حضور مردم را ده‌ها هزار نفری توصیف کرد

 

خبرگزاری آمریکایی "آسوشیتدپرس" طی خبری در پوشش سالگرد پیروزی انقلاب ایران نوشت که تصاویر نشان می دهد که ده ها هزار نفر در راهپیمایی سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران مشارکت کردند.

این خبرگزاری نوشت که یک مدل از هواپیمای آمریکایی RQ170با ابعاد واقعی که در دسامبر گذشته توسط ایران سرنگون شده بود در میدان آزادی به نمایش گذاشته شده است.

آسوشیتدپرس نوشت که ایران اعلام کرده که دستیابی به این هواپیما یکی از بزرگترین موفقیت هایش در مقابل غرب است.

امروز نیز یکی از مقامات اطلاعاتی سابق آمریکا به فاکس نیوز گفته است که بررسی های جامع 10 هفته ای سازمان سیا همچنان نتوانسته است که دلیل سرنگون شدن هواپیمای RQ170 را کشف کند.

 

*"المنار" راهپیمایی میلیونی مردم ایران را به طور مستقیم به تصویر کشید

 

شبکه تلویزیونی المنار لبنان با انتشار تصاویری مستقیم ازحضور گسترده مردم ایران در مراسم سی و سومین سالگرد پیروزی انقلاب، تصاویر حضور میلیونی مردم در میدان آزادی را به تصویر کشاند.

این شبکه خبری تصاویر حمل پرچم ده ها متری ایران بر فراز دست های مردم ایران را نیز نشان داد.

بر اساس تصاویری که این شبکه خبری نشان می داد، خیابان آزادی تا کیلومترها مملو از جمعیت بوده و مردم شرکت کننده در راهپیمایی تصاویر رهبر انقلاب و پرچم های ایران را حمل می کردند.

این شبکه خبری همچنین به طور مستقیم صحبت های "اسماعیل هنیه" نخست وزیر مردمی دولت حماس در میدان آزادی را پخش کرد.

 

*خبرگزاری آلمان:میلیون‌ها ایرانی در راهپیمایی 22 بهمن شرکت می‌کنند

 

خبرگزاری آلمان نیز طی خبری نوشت که راهپیمایی در سراسر ایران به مناسبت سی و سومین سالگرد انقلاب اسلامی این کشور که در سال 1979 میلادی به پیروزی رسید، آغاز شد.

این خبرگزاری ادامه داد که انتظار می رود میلیون ها نفر در این راهپیمایی که قرار است در 850 شهر در سراسر ایران برگزار شود، ‌مشارکت کنند.

قرار است در مراسم امروز، "محمود احمدی نژاد" رئیس جمهور ایران در میدان آزادی تهران سخنرانی کند.

*راشاتودی: انقلاب ایران با انتخابات و تاکید بر اصل ولایت‌فقیه پیشرفتی چشمگیر کرده است

این شبکه روسی در گزارشی به مناسبت سالگرد انقلاب ایران تاکید کرد که انقلاب ایران در زندگی اجتماعی در حوزه دموکراسی با سیستم انتخابات و تاکید بر التزام به روح انقلاب و اصل ولایت‌فقیه پیشرفتی چشمگیر به دست آورده است.

راشاتودی نوشت: سال ۱۹۷۹ قرن گذشته، مردی سالخورده در حدود ۸۰ سال ظهور کرد که جمعی او را نصب‌العین حرکت [و انقلاب] خود کردند.

شاه، محمد رضا پهلوی متحد آمریکا، به دست کسانی که به انقلابیون تبدیل شدند، کنار زده شد... انقلاب ایران اثراتی و قدرتی پیدا کرد که موفقیت آن را نهایی کرد.

این پایگاه خبری افزود: تغییر در ایران غافلگیرکننده، سریع و ریشه‌ای بود. به طوری که شاه فکر نمی‌کرد نقش خود [در قدرت] را با پیرمردی که در تبعید بود عوض کند.

راشاتودی نوشت: انقلاب ایران در زندگی اجتماعی در حوزه دموکراسی از طریق اصول اولیه سیتسم انتخابات، و با تاکید همیشگی بر پایبندی خود به روح انقلاب که اولین اصل آن ولایت فقیه است، موفق شد پیشرفت چشمگیری به دست بیاورد.

منبع : خبرگزاری فارس

[ شنبه 1390/11/22 ] [ 10:56 ب.ظ ] [ مدیر سایت ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگآیت الله نجفی
متصدی حوزه علمیه نبی اکرم (ص)

آرشیو مطالب
امکانات وب
------------------------------------
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :